KONST / Litografier / Färglitografi 14896010
nr 1489 6010
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
”Barnen vid grinden”. Grafiskt blad. Signerad, färglitografi, numrerad 127/26. Bildmått: 37x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:26:41
12/9 15:40:12
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg